co warto importowac z chin stworz atrakcyjna oferte dla swoich klientow

Sytuacja na rynku, podobnie jak zachowanie klientów, stanowi najlepszy dowód na to, że produkty z dalekiej Azji są znacznie bardziej cenione niż jeszcze kilka lat temu. Trend ten dostrzegają nie tylko producenci, którzy próbują wykorzystać okazję do wzrostu dochodów, ale również sprzedawcy. Oferują oni coraz więcej towarów z Chin, na czym wyraźnie zyskują. Co więc warto mieć w swoim katalogu?

Import produktów z Chin – najciekawsze propozycje

 Żeby odpowiedzieć na tak postawione pytanie, dobrze będzie zapoznać się z analizą wyników sprzedaży, która jasno pokazuje, że niektóre towary cieszą się znacznie większym zainteresowaniem niż pozostałe. Poniższa rozpiska pozwoli Ci lepiej zrozumieć, w co dokładnie warto inwestować.

  • Od dłuższego czasu klienci w Polsce chętnie sięgają po chińską odzież. I trudno się temu dziwić, w końcu jej jakość cały czas rośnie, a spore zróżnicowanie oferty rynkowej powoduje, że w sklepach kupić można niemal wszystko. Od ubrań typowo letnich i wakacyjnych, po kurtki, płaszcze, a czapki i szaliki. Do tego dochodzi mnóstwo rodzajów butów. Jest w czym wybierać. Zwłaszcza że ceny są naprawdę atrakcyjne.
  • W tego typu zestawieniach nie można pomijać chińskiej elektroniki. Firmy produkujące urządzenia mobilne, części do komputerów, różnego rodzaju akcesoria (np. słuchawki, nośniki pamięci, drukarki) w ostatnim czasie zdobyły mocną pozycję na europejskim rynku. Dzięki temu właściciele sklepów nie muszą martwić się niewielkim poziomem zróżnicowania dostarczanych towarów. Wręcz przeciwnie.
  •  Na spory wybór mogą liczyć ponadto właściciele sklepów z zabawkami. Tak się bowiem składa, że dostawcy są w stanie zaproponować produkty dla odbiorców w każdym wieku. Mowa tutaj zarówno o zabawkach dla niemowlaków, jak i starszych dzieci. To różnego rodzaju gry edukacyjne, zręcznościowe, przygodowe, a także masa figurek, przytulanek, puzzli i mniejszych oraz większych akcesoriów.
  •  Była mowa już o elektronice, jednak nie należy zapominać również o drobnym AGD. Ekspresy do kawy, tostery, czajniki, mikrofalówki, blendery – urządzenia chińskie cieszą się dobrą opinią wielu polskich klientów. Podobnie zresztą jak garnki, sztućce oraz zestawy talerzy. Z pewnością warto mieć je w swojej ofercie.
  •  Podobnie jak produkty należące do wyposażenia domowego. Do tej kategorii przypisać można chociażby lampy, wazony, szklanki, pojemniki na odzież, miski, noże oraz wiele innych akcesoriów, z których korzysta się na co dzień. Wysoka jakość ich wykonania w połączeniu z atrakcyjną ceną działa zachęcająco na odbiorców.

 To oczywiście jedynie kilka przykładów towarów z Chin, jakimi powinni zainteresować się polscy sprzedawcy. Dobre wyniki zapewnia również biżuteria, artykuły wędkarskie, elektronarzędzia, zegarki, a także kosmetyki.

Sprzedaż produktów z Chin w polskim sklepie – gdzie szukać dostawców?

 Jak pokazuje nasze zestawienie, wybór jest naprawdę szeroki, dzięki czemu swoją ofertę są w stanie skompletować wszyscy handlowcy. Stanie się to jednak możliwe tylko dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami.

Znajdziesz ich w Chińskim Centrum Hurtowym GD Poland, zlokalizowanym w Wólce Kosowskiej, przy drodze krajowe E77. Mieści się w nim mnóstwo sklepów ze zróżnicowanym asortymentem, w którym zaopatrywać mogą się sprzedawcy i właściciele sklepów. Co oferujemy?

  • Dostęp do produktów z różnych kategorii, wyróżniających się wysoką jakością wykonania i atrakcyjną ceną.
  • 6 hal targowych i 4 wielkopowierzchniowe magazyny – w GD Poland znajdziesz tysiąc punktów handlowych.
  • Możliwość nawiązania kontaktu z hurtownikami produktów z dalekiej Azji (zwłaszcza Chin i Wietnamu).
  • Skład celny oraz magazyn celny czasowego składowania.
  • Wynajem powierzchni handlowych na korzystnych warunkach.  

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zbudować lub poszerzyć swoją ofertę o towar pochodzenia azjatyckiego, Centrum GD Poland to zdecydowanie najlepsze miejsce do realizacji tego typu inwestycji.