Photogenica PHX48214603
Red colored headphones and tablet PC for distance education or language course learning

W naszym Centrum Hurtowym GD w Wólce Kosowskiej możesz nabyć sprzęt elektroniczny oraz wszelkie przydatne akcesoria – w niskich cenach, a jednocześnie w dużych ilościach i przy szerokim asortymencie. Wśród asortymentu można znaleźć m.in. odtwarzacze MP3, akcesoria GSM oraz komputerowe, między innymi kamery oraz głośniki.

Wiele akcesoriów GSM pozwala w znacznym stopniu zwiększyć ochronę i wytrzymałość urządzeń mobilnych. Może to być specjalne etui, szkło hartowane czy folie ochronne, dzięki którym jesteśmy w stanie uniknąć zarysowań czy pęknięć. Nasze punkty handlowe oferują akcesoria dopasowane do każdego modelu smartfona czy tabletu.  Ponadto u nas znajdziesz wszystkie nowinki technologiczne które również usprawnią użytkowanie urządzenia.

Są to m.in.

– powerbanki czyli praktyczny gadżet zapewniający doładowanie energii w mobilnych urządzeniach,

– słuchawki oraz ładowarki przewodowe i bezprzewodowe,

– kable USB niezbędne w każdym domu, biurze bądź samochodzie.

Wśród asortymentu działu elektroniki dostępne są również szczoteczki elektryczne i soniczne, zegarki smart, hulajnogi elektryczne w atrakcyjnych cenach, jak i zestawy akcesoriów do tego typu urządzeń.

Nasze Centrum Hurtowe GD to miejsce, w którym zaopatrzysz się w atrakcyjny cenowo sprzęt elektroniczny, który spełni wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie online jak również w stacjonarnym Centrum w Wólce Kosowskiej pod Warszawą.