dzien babci i dziadka

Już niebawem Dzień Babci i Dzień Dziadka! Z tej okazji każdy wnuczek lub wnuczka pragnie sprawić swoim dziadkom miłą niespodziankę.
Jeśli szukasz fajnych i oryginalnych produktów które poszerzą asortyment prezentowy w Twoim sklepie to zajrzyj do naszego centrum hurtowego GD Poland! Właśnie u nas znajdziesz wyjątkowe prezenty dedykowane dziadkom.

Babcie uwielbiają wszelkiego rodzaju domowe dekoracje, które idealnie sprawdzą się jako prezent w ten wyjątkowy dzień. W naszych hurtowniach dostępna jest szeroka oferta poduszek z ciekawym nadrukiem oraz ramki na zdjęcia lub obrazy. Dla Dziadka polecamy kubki z nadrukiem w sam raz do porannej kawy bądź zestawy narzędzi, które na pewno go ucieszą.

W naszej ofercie mamy również coś co idealnie sprawdzi się na wspólny prezent – komplet łazienkowych, miękkich haftowanych ręczników lub ściereczek kuchennych zapakowany w eleganckim pudełku. Proponowane produkty dostępne są w:

  • Hala 2 box D22, tel. +48 889 157 989
  • Hala 3 box A15-16-17-18, tel. +48 733 932 635

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum – u nas z pewnością znajdziesz produkty które idealnie się sprawdzą jako prezent na Dzień Babci i Dziadka i tym samym wzbogacą ofertę Twojego sklepu.