OFERTA LETNIA
colorful suitcase and white hat next to the swimming pool

Lato w pełni, więc czas zaopatrzyć się w letnie niezbędniki. W Naszym Centrum znajdziesz wszystko czego potrzebujesz podczas wakacji. W ofercie hurtowej naszego Centrum znajdziesz letnią kolekcję odzieży i obuwia zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W tym sezonie polecamy modne sandałki na lato i wygodne tenisówki. Ponadto znajdziesz u nas stroje i kostiumy kąpielowe  oraz kapelusze na plażę.

W okresie letnim warto zaopatrzyć się w okulary przeciwsłoneczne.  Nasi sprzedawcy oferują tysiące modnych modeli, które świetnie się prezentują i doskonale spełniają swoją funkcję ochronną.

Buty, kapelusze, spodnie, sukienki na lato! – zobacz naszą ofertę na lato!

Dla najmłodszych oferujemy letnie ubranka, ochronne kapelusze oraz obuwie, jak również zabawki które idealnie sprawdzą się podczas wakacyjnego wyjazdu. Wiaderka, łopatki, pompowane baseny oraz must-have podczas wypoczynku nad wodą – koła do pływania.

Mamy również wszystko, czego potrzebujesz na bezpieczny wyjazd ze swoim pupilem. Oferta obejmuje butelki i miski turystyczne, transportery dla małych i dużych zwierząt oraz kolorowe obroże, szelki smycze i wiele innych akcesoriów. Zapraszamy do kontaktu ze sprzedawcą!

Bez względu na to czy wakacyjne podróże są dalekie czy tylko w obrębie naszego kraju – ważne by mieć w co spakować wszystkie potrzebne rzeczy. Walizki i torby podróżne są niezbędne w takich sytuacjach. Oczywiście tego typu produkty również są dostępne w naszym Centrum. Oferta online dostępna tutaj.

Zapraszamy do zakupów online w naszej hurtowni internetowej www.gdsuper-b2b.com oraz do zakupów stacjonarnych w Centrum Hurtowym GD Poland w Wólce Kosowskiej – czynne od poniedziałku do piątku 7:00 – 16:00 oraz w soboty 8:00 – 14:00.