uzupelnianie asortymentu sklepu nigdy nie bylo prostsze

Efektywne zarządzanie asortymentem to jeden z kluczowych elementów wpływających na sukces sklepu. Jeśli towar nie będzie na czas uzupełniany, klienci szybko odwrócą się od marki. Dzięki GD Online – centrum wielkiego hurtu – nie musisz nawet wychodzić z domu, aby przeglądać setki produktów i w spokoju zastanowić się, czego potrzebujesz, a czego nie. Sprawdź, jakie to proste!

GD Online – asortyment dla Twojego sklepu dostępny od ręki

 Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, aby odnieść sukces, musisz zadbać o wiele kwestii. Prowadzenie sklepu wiąże się m.in. z koniecznością systematycznego uzupełniania asortymentu. Jeśli stale będzie Ci brakować towaru, klienci szybko się od Ciebie odwrócą. Raz utracony wizerunek, trudno odbudować. Możesz jednak tego uniknąć. Wystarczy, że nawiążesz współpracę z GD Poland. Zobacz, jakie to proste.

Krok I. Przeglądasz ofertę na platformie GD Online. Bez wychodzenia z domu możesz przeglądać setki produktów oferowanych przez hurtownie zlokalizowane w Centrum Hurtowym GD Poland w Wólce Kosowskiej i w domowym zaciszu porównywać towary między sobą.

 Krok II. Otrzymujesz dane kontaktowe hurtowni. Jeśli jakiś towar przypadnie Ci do gustu, klikasz w niego, a następnie w logo hurtowni, która go oferuje. Platforma GD Online przenosi Cię do strony, na której znajdują się dane kontaktowe producenta, a także inne produkty wchodzące w skład jego oferty.

 Krok III. Kontaktujesz się bezpośrednio z hurtownią. Dzwonisz lub wysyłasz e-mail do hurtowni, której produkty chcesz zamówić. Otrzymujesz informacje na temat ceny, dostępności interesującego Cię asortymentu i minimalnego progu wartości zamówienia.

Bezpośredni kontakt z hurtowni daje Ci możliwość negocjacji warunków i maksymalnego dostosowania zamówienia do Twoich potrzeb. Jeśli ustalone z hurtownią warunki Ci odpowiadają, składasz zamówienie telefonicznie lub przyjeżdżasz do nas.

 Krok IV. Odbierasz zamówienie. Masz możliwość albo odebrać zamówienie w Centrum Hurtowym GD Poland w Wólce Kosowskiej, albo złożyć zamówienie z dostawą do wybranego przez Ciebie miejsca. Większość naszych producentów oferuje możliwość wysyłki zamówienia nie tylko na terenie Polski, ale również za granice kraju. O szczegóły wysyłki – podobnie jak o możliwość płatności inną walutą bądź kartą – warto pytać bezpośrednio przedstawiciela hurtowni.

Centrum Handlowe GD Poland – dlaczego warto?

 Chińskie Centrum Handlowe GD Poland zrzesza w jednym miejscu hurtowników, importerów, eksporterów i dystrybutorów działających w różnych branżach. Dzięki temu jest atrakcyjnym partnerem biznesowym dla Ciebie i Twojego sklepu. Chcesz rozszerzyć swoją ofertę i rozwinąć prowadzoną działalność? Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Decydując się na współpracę z Centrum Handlowym GD Poland:

  • zyskujesz dostęp do ogromnego asortymentu produktów – w ofercie naszych hurtowni znajdziesz odzież, obuwie, kosmetyki, elektronikę, drobne AGD, elektro-narzędzia, akcesoria dla domu, a nawet artykuły wędkarskie. Swój sklep możesz wyposażyć także w biżuterię, zegarki, okulary, zabawki oraz inne produkty,
  • kupujesz produkty w atrakcyjnych, hurtowych cenach – nasi hurtownicy utrzymują konkurencyjne ceny, dzięki czemu stosunkowo niedużym nakładem środków finansowych, możesz wyposażyć swój sklep w niezbędny asortyment,
  •  aby przeglądać towary, nie musisz nawet wychodzić z domu – wystarczy, że skorzystasz z platformy GD Poland online. Jeśli jakiś asortyment przypadnie Ci do gustu możesz skontaktować się bezpośrednio z hurtownią, która go oferuje. Większość naszych hurtowników oferuje również możliwość wysyłki zamówienia pod wskazany adres. Zakupione towary możesz więc otrzymać wprost do sklepu.

Prowadzenie sklepu wiąże się z koniecznością systematycznego uzupełniania asortymentu. Żeby przeglądać produkty, nie musisz nawet wychodzić z domu. To możliwe dzięki platformie GD Online, która zrzesza wielu hurtowników i zapewnia wgląd do setek produktów. Sprawdź już teraz, jakie to proste. Dane kontaktowe naszych producentów otrzymasz nawet bez rejestracji.