Artykuły wędkarskie

Artykuły wędkarskie

W szerokim asortymencie produktów dostępnych w Chińskim Centrum Handlowym znajdziesz także zróżnicowane akcesoria wędkarskie – odpowiednie dla amatorów tego sportu, jak i profesjonalistów. Punkty handlowe oferują wysokiej jakości sprzęt, który wykorzystasz do połowu ryb w stawach lub jeziorach. Proponowane zestawy wędkarskie występują w zaskakująco niskiej cenie.

W sklepach w Chińskim Centrum Handlowym możesz znaleźć wędki z pełnym uzbrojeniem, które są od razu gotowe na połów. Ponadto dostępne są również zestawy świetlików, funkcjonalne pokrowce, wędki teleskopowe, kołowrotki podpórki, sadzyki, siatki na ryby czy paczki wyspecjalizowanych haków, stoperów i dzwonków sygnalizacyjnych. W ofercie sklepów w Chińskim Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej możesz nabyć funkcjonalne pudełko na robaki, sprężyny zanętowe, twistery, spławiki tradycyjne oraz wypychacze do haczyków.

C02-04-HALA6
HALA 4, BOX B-19, 21, 23, FIRMA FEI NIAO
B24-26-HALA6-1
HALA 6, BOX C-21, FIRMA HUA TE
B24-26-HALA6
HALA 4, BOX D-17, FIRMA JIN DA
B18-HALA6-1
HALA 6, BOX C-05, 09, FIRMA ROJOK ANGEL
B18-HALA6
HALA 6, BOX C-05, 09, FIRMA ROJOK ANGEL
B12-HALA6
HALA 6, BOX C-05, 09, FIRMA ROJOK ANGEL

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Sprzedawcy oferują także wędki, które idealnie nadają się zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych wędkarzy. Oferowane wyroby znajdziesz w niezwykle atrakcyjnych cenach. Co więcej, są one przystosowane dla osób prawo i leworęcznych. Ergonomiczne korbki oraz doskonale działające kołowrotki sprawdzą się na każdym połowie. Oferowane akcesoria wędkarskie nadają się zarówno do spiningu, jak i metody tradycyjnej. W bogatej ofercie działu wędkarskiego znajdziesz także wodoodporne pokrowce wędkarskie, wykonane ze sztywnego materiału, w kolorach wojskowej zieleni. Pokrowiec można swobodnie nosić na ramieniu. Materiał jest odporny na niekorzystne czynniki atmosferyczne, w tym wodę oraz śnieg. Zapraszamy na zakupy.

artykuly-wedkarskie

HALA 5, Box A-05

HALA 5, BOX A-03

HALA 6, BOX B-12

HALA 6, BOX B-18

HALA 6, BOX B-24

HALA 6, BOX B-26

HALA 6, BOX C-02

HALA 6, BOX C-04

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND

Call Now Button