Artykuły wędkarskie

Sprzęt wędkarski z hurtowni – dla profesjonalistów i amatorów

Trudno liczyć na skuteczny połów bez właściwego sprzętu. Wędki, zestaw haczyków, woblery – wszystko to, i wiele więcej, jest potrzebne wędkarzom, by mogli skupić się na swoim ulubionym zajęciu. Nasza hurtownia zapewnia dostęp do wysokiej jakości sprzętu, który możesz zaoferować swoim klientom lub wykorzystać w ramach własnej działalności. Sprawdź, co znajduje się w ofercie!

Asortyment dostępny w Chińskim Centrum Handlowy jest niezwykle zróżnicowany, co sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić produkty dla każdego. W naszych punktach handlowych znajdziesz sprzęt wędkarski zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. W każdym przypadku możesz liczyć na wysoką jakość wykonania, która ma wpływ na skuteczność połowów.

Sprzedaż hurtowa akcesoriów wędkarskich

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wędkarstwo nie jest w żaden sposób sportem przypadkowym. Decydujące są tu zarówno umiejętności, jak i odpowiednio dobrany sprzęt oraz akcesoria, które w odpowiednich rękach zwiększają szansę na końcowy sukces. Z tego powodu nasza hurtownia wędkarska tworzona jest z myślą o wszystkich miłośnikach połowu ryb. Co gwarantujemy?

 • Szeroką, zróżnicowaną ofertę zawierającą wędki i akcesoria wędkarskie dostosowane do połowu w jeziorach i stawach.
 • Hurtowe, niskie ceny, które zadowolą nie tylko znawców, ale też początkujących wędkarzy.
 • Bogato wyposażone punkty handlowe, w których szybko i bez większych problemów znajdziesz wszystko dla wędkarzy.
 • Fachowe doradztwo i sprawną realizację każdego zamówienia.

Kto może skorzystać z bogatej oferty naszej hurtowni? Kierujemy ją między innymi do sprzedawców i właścicieli sklepów chcących rozszerzyć swój katalog o produkty różnych firm. Zapraszamy ponadto przedsiębiorców, którym zależy na dostępie do bogatego, bardzo zróżnicowanego katalogu. Znajdziesz w nim sprzęt wędkarski każdego typu!

Hurtownia wędkarska – sprawdź, co możesz kupić

GD Poland gwarantuje dostęp do produktów wysokiej jakości, oferowanych w atrakcyjnych, niskich cenach. Dbamy o to, aby w naszym asortymencie nie zabrakło zarówno sprzętu podstawowego, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów. W pierwszym przypadku prowadzona przez nas sprzedaż hurtowa zapewnia dostęp przede wszystkim do takich produktów jak:

 • wędki z pełnym uzbrojeniem – co ważne, są one od razu gotowe do połowu,
 • wędki teleskopowe – wykonane z wytrzymałych materiałów,
 • kołowrotki i korbki – dopasowane do konkretnych metod połowu,
 • przynęty i zestawy haczyków.

Nasza hurtownia wędkarska jest w stanie wyposażyć Twój sklep w sposób kompleksowy. Warto podkreślić, że proponowane przez nas wędki przygotowywane są zarówno dla osób prawo, jak i leworęcznych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Oferta naszej hurtowni to jednak nie tylko podstawowy sprzęt wędkarski, wykorzystywany bez względu na warunki. Proponujemy również niezwykle zróżnicowane akcesoria, które przygotowywane są do spinningu, a także metody tradycyjnej. Oznacza to, że możesz w sposób znaczący rozszerzyć swój asortyment – między innymi o takie produkty jak:

 • haczyki,
 • zestawy świetlików,
 • wodoodporne pokrowce,
 • plecionki,
 • podpórki,
 • siatki na ryby,
 • zanęty,
 • dzwonki sygnalizacyjne
 • pudełka na robaki,
 • spławiki,
 • sprężyny zanętowe,
 • twistery,
 • woblery.

Mówiąc krótko – wszystkie produkty, z których słynie wędkarstwo. Nie tylko to profesjonalne, ale też amatorskie, traktowane jako hobby. Ze względu na bardzo szeroką, zróżnicowaną ofertę, nasza hurtownia wędkarska jest w stanie zagwarantować także atrakcyjne ceny. Proponujemy sprzęt wędkarski na każdą kieszeń.

Sprzedaż hurtowa sprzętu wędkarskiego

Dlaczego warto skorzystać z katalogu GD Poland? W pierwszej kolejności ze względu na szeroki wybór. Wszelkie akcesoria i sprzęt dostępne w naszych punktach handlowych przygotowywane są dla różnych odbiorców, dzięki czemu możesz w sposób kompleksowy wyposażyć swoją firmę bądź sklep. Niezwykle istotna jest dla nas jednak także sama sprzedaż hurtowa, a mówiąc dokładniej, warunki, na jakich się odbywa.

Nasi partnerzy mogą liczyć na pełne wsparcie podczas realizacji wszelkich transakcji. W Chińskim Centrum Handlowym GD Poland znajdują się bogato wyposażone punkty handlowe, prowadzone przez doświadczonych sprzedawców. To gwarancja udanych zakupów – bez względu na ich specyfikę.

Nasza hurtownia zapewnia ponadto świetny stosunek ceny do jakości. Stwarza to idealną okazję do tego, aby zakupić wiele produktów taniej, niż w innych miejscach. Jednocześnie jest to asortyment wykonywany z wysokiej jakości materiałów, w ramach specjalistycznego procesu produkcyjnego.

Do skorzystania z oferty naszej hurtowni wędkarskiej zachęcamy klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujemy bogaty katalog, w którym znajdziesz niezbędny sprzęt wędkarski, a także wszelkiego rodzaju akcesoria. Możesz liczyć nie tylko na swobodę wyboru, ale również na atrakcyjne ceny i sprawną realizację każdego zamówienia. Centrum Handlowe GD Poland to najlepsze miejsce do tego, aby rozbudować własne wyposażenie wędkarskie, a także zaopatrzyć swój sklep lub wypożyczalnie w produkty wysokiej jakości.

C02-04-HALA6
HALA 4, BOX B-19, 21, 23, FIRMA FEI NIAO
B24-26-HALA6-1
HALA 6, BOX C-21, FIRMA HUA TE
B24-26-HALA6
HALA 4, BOX D-17, FIRMA JIN DA
B18-HALA6-1
HALA 6, BOX C-05, 09, FIRMA ROJOK ANGEL
B18-HALA6
HALA 6, BOX C-05, 09, FIRMA ROJOK ANGEL
B12-HALA6
HALA 6, BOX C-05, 09, FIRMA ROJOK ANGEL

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

W szerokim asortymencie produktów dostępnych w Chińskim Centrum Handlowym znajdziesz także zróżnicowane akcesoria wędkarskie – odpowiednie dla amatorów tego sportu, jak i profesjonalistów. Punkty handlowe oferują wysokiej jakości sprzęt, który wykorzystasz do połowu ryb w stawach lub jeziorach. Proponowane zestawy wędkarskie występują w zaskakująco niskiej cenie.

artykuly-wedkarskie

W sklepach w Chińskim Centrum Handlowym możesz znaleźć wędki z pełnym uzbrojeniem, które są od razu gotowe na połów. Ponadto dostępne są również zestawy świetlików, funkcjonalne pokrowce, wędki teleskopowe, kołowrotki podpórki, sadzyki, siatki na ryby czy paczki wyspecjalizowanych haków, stoperów i dzwonków sygnalizacyjnych. W ofercie sklepów w Chińskim Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej możesz nabyć funkcjonalne pudełko na robaki, sprężyny zanętowe, twistery, spławiki tradycyjne oraz wypychacze do haczyków.

Sprzedawcy oferują także wędki, które idealnie nadają się zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych wędkarzy. Oferowane wyroby znajdziesz w niezwykle atrakcyjnych cenach. Co więcej, są one przystosowane dla osób prawo i leworęcznych. Ergonomiczne korbki oraz doskonale działające kołowrotki sprawdzą się na każdym połowie. Oferowane akcesoria wędkarskie nadają się zarówno do spiningu, jak i metody tradycyjnej. W bogatej ofercie działu wędkarskiego znajdziesz także wodoodporne pokrowce wędkarskie, wykonane ze sztywnego materiału, w kolorach wojskowej zieleni. Pokrowiec można swobodnie nosić na ramieniu. Materiał jest odporny na niekorzystne czynniki atmosferyczne, w tym wodę oraz śnieg. Zapraszamy na zakupy.

HALA 5, Box A-05

HALA 5, BOX A-03

HALA 6, BOX B-12

HALA 6, BOX B-18

HALA 6, BOX B-24

HALA 6, BOX B-26

HALA 6, BOX C-02

HALA 6, BOX C-04

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND

Call Now Button