Hurtownia bielizny

Bielizna

Nasze Chińskie Centrum Handlowe w Wólce Kosowskiej jest miejscem, gdzie znajdują się także sklepy oferujące tanią bieliznę. Posiadają one szeroki asortyment bielizny damskiej, męskiej, a także bielizny dla dzieci. Wszystkie proponowane przez nich towary dostępne są w atrakcyjnych - niskich cenach.

Bielizna dla niej

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty handlowej Chińskiego Centrum Handlowego. Punkty handlowe proponują sprzedaż wysokojakościowej bielizny, przede wszystkim damskiej. Oferta obejmuje szeroki wybór majtek - fig oraz stringów we wszystkich rozmiarach. Atrakcyjna cena tych artykułów to nie wszystko. Warte podkreślenia jest także ich staranne wykonanie, ciekawe wzory oraz tkaniny, jakich użyto do ich wykonania. Popularnością cieszą się także znajdujące się w ofercie sklepów tanie biustonosze. Sprzedaż tych artykułów w atrakcyjnych cenach pozwoli na zakup większej ich ilości, ale jednocześnie to doskonały sposób na zaopatrzenie się w biustonosze o różnym kroju i fasonie. Oferowane przez punkty handlowe biustonosze charakteryzują się doskonałym krojem, są dobrze wyprofilowane, a także dostępne we wszystkich rozmiarach i fasonach. Znaleźć tu można biustonosze pasujące do letnich sukienek, biustonosze usztywniane oraz sportowe, odpowiednie dla pań aktywnych.

ASEAN-C19-2
HALA 2, BOX C-19, FIRMA ASEAN
belbest-A20-20A-1
HALA 1, BOX A-20, 20A, FIRMA BELBEST
FASHION-SUPER-F21-3
HALA 3, BOX F-19, 21, FIRMA JINYU FASHION IMP-EXP TRADING
GIOIA-MODA-E06-3
HALA 3, BOX E-06, FIRMA GIOIA MODA
GUO-HONG-G29-31-3
HALA 3, BOX G-29, 31, FIRMA GUO HONG
J28-HALA3
HALA 3, BOX G-29, 31, FIRMA GUO HONG

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Bielizna dla niego

Sprzedaż bielizny męskiej także pozwala na dokonanie wyboru spomiędzy licznych fasonów męskich slipów i bokserek, które dostępne są w wielu rozmiarach, kolorach oraz różniących się między sobą rodzajem tkaniny, z jakiej je wykonano. Jakość bielizny męskiej jest wysoka, a do zakupów zachęcają korzystne ceny.

Bielizna dla najmłodszych

Oferta bielizny dziecięcej w Centrum Handlowym GD Poland w Wólce Kosowskiej jest równie zróżnicowana. Można u nas znaleźć kolorowe i miękkie majteczki dla dzieci, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, dla których proponujemy także ciekawe fasony bokserek. Bielizna dziecięca wykonana jest z wysokiej jakości tkanin, które zapewniają dzieciom wygodę i komfort podczas użytkowania.

bielizna
zakupy-chinskie-centrum

Skarpetki, rajtuzy, piżamy, szlafroki

W Chińskim Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej sprzedaż obejmuje również wiele innych artykułów. W ofercie znajdują się skarpetki, rajtuzy oraz pończochy. Wszystkie produkty są w konkurencyjnych cenach oraz gwarantowanej, wysokiej jakości. W bogatej ofercie sklepów znajdują się również piżamy oraz szlafroki. Te artykuły cieszą oko atrakcyjnym designem, są starannie wykonane, a także modne. Proponujemy piżamy letnie, jak też ciepłe, miękkie piżamy, doskonałe na chłodniejsze pory roku. Sprzedawcy nie zapomnieli też o najmłodszych i dlatego piżamy w wersji dziecięcej, to nie mniej atrakcyjna propozycja. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej.

HALA 1, BOX A-03a

HALA 1, BOX A-06

HALA 1, BOX B-02

HALA 2 , BOX A-04

HALA 2, BOX B-23

HALA 2, BOX C-18

HALA 3, BOX A-11

HALA 3, BOX C-01

HALA 3, BOX D-27

HALA 3, BOX F-08

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND

Call Now Button