Drobne AGD i wyposażenie domu

Drobne AGD i wyposażenie domu

Zapraszamy na zakupy do Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej, gdzie znaleźć można szeroki wybór artykułów AGD. W ofercie Chińskiego Centrum Handlowego znajdują się drobne sprzęty gospodarstwa domowego, jak garnki, czajniki, sztućce, artykuły szklane i porcelanowe od prostych, nowoczesnych, po klasyczne, zdobione motywami roślinnymi i kolorowymi dodatkami. Szczególnie bogata jest propozycja obejmująca czajniki elektryczne, które są dostępne w wielu modelach i kolorach.

Elektryczne produkty do wyposażenia domu

Do Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej koło Warszawy warto wybrać się też po inny, drobny sprzęt AGD. Bieżąca sprzedaż obejmuje blendery i tostownice od sprawdzonych producentów. Oferowane produkty są estetycznie wykonane i proste w użytkowaniu. Te praktyczne i pomocne urządzenia AGD powinny znaleźć się w każdej nowoczesnej kuchni, usprawniając przygotowywanie posiłków. Zakup takiego rodzaju sprzętu AGD to nie tylko wygoda, ale również znaczna oszczędność czasu, co z pewnością docenią wszystkie panie domu. Obecne w sprzedaży w naszym Chińskim Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej roboty kuchenne są wydajne, efektywne i estetycznie wykonane. Można je kupić w niskich cenach, co stanowi doskonałą okazję do wymiany starych i wysłużonych sprzętów AGD na ich nowe, sprawniejsze odpowiedniki.

DH-POLAND-A02-04-06
HALA 4, BOX A02-04-06, FIRMA D&H POLAND
KING-STAR-C21-5
HALA 5, BOX C-21, FIRMA KING STAR - SINGH PARAM JIT
PH-KAUKAZ-B20-5
HALA 5, BOX B-20, FIRMA PH KAUKAZ
A16-18_6(1)
HALA 4, BOX A02-04-06, FIRMA D&H POLAND
A16-18-HALA6
HALA 4, BOX A02-04-06, FIRMA D&H POLAND
B16-HALA6
HALA 4, BOX A02-04-06, FIRMA D&H POLAND

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Hurt AGD - dla firm

Sprzęt AGD i wyposażenia domu to propozycja skierowana również do przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnych artykułów AGD do biura. Wiele firm z Warszawy, a także z okolicznych miejscowości kupuje tego rodzaju sprzęty właśnie w Wólce Kosowskiej, w doskonale zaopatrzonych sklepach. Zapraszamy na zakupy firmowe do nas! W Chińskim Centrum Handlowym dostaniesz wszystko, co jest niezbędne w każdej firmie.

agd
elektronika

Elektronika na najwyższym poziomie

W Centrum Handlowym GD Poland w Wólce Kosowskiej dostępne są również inne artykuły, jakie znajdą zastosowanie w domach, a także w biurach i zakładach pracy. Bogata oferta elektroniki spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Proponujemy diodowe, gumowe i plastikowe oraz metalowe latarki, żarówki, a także świetlówki energooszczędne, baterie do latarek i innych sprzętów, a nawet budziki elektroniczne i słuchawki do MP3 czy myszki do laptopów. Wszystkie artykuły elektroniczne dostępne w sklepach w Chińskim Centrum Handlowym, spełniają wymagania naszych Klientów pod względem jakości, estetyki wykonania czy trwałości. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dokonaniem zakupów po okazyjnych cenach.

HALA 5, BOX C-10

HALA 5, BOX C-17

HALA 5, BOX C-21

HALA 5, BOX C-31

HALA 6, BOX A-13

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND

Call Now Button