Galanteria, Torby, Walizki

Galanteria, Torby, Walizki

W ofercie sklepów znajdujących się w Chińskim Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej można znaleźć wiele ciekawych artykułów - między innymi tanią galanterię. Charakteryzuje się ona dobrą jakością oraz estetyką wykonania. Oferta Chińskiego Centrum Handlowego obejmuje szeroką gamę toreb w różnych fasonach, barwach i wielkościach. Klienci Centrum mogą zakupić u nas torby podróżne, doskonałe na wyjazdy wakacyjne, a także na dłuższe wyprawy. Można również u nas znaleźć torby podróżne oraz walizki w wielu kolorach, pojemne i wytrzymałe, a co nie mniej istotne, oferowane także w niezwykle korzystnych cenach.

Szeroki wybór produktów w najniższej cenie

W Chińskim Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej znajdziesz również inne artykuły galanteryjne, tj. torebki damskie. Sklepy w Centrum Handlowym GD Poland w Wólce Kosowskiej w swojej ofercie posiadają torebki damskie, które doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, jak również na wieczorowe wyjścia. Do torebek polecamy także zakup portfeli w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz u nas portfele damskie oraz męskie w wielu kolorach i fasonach. Bez problemu można zakupić u nas produkty odpowiadające aktualnym wymaganiom oraz potrzebom.

2MCA-GT-A08-10-5
HALA 5, BOX A08, 10, FIRMA 2MCA GT
LORDER-FASHION-A21-5
HALA 5, BOX A-21, FIRMA LORDER FASHION
HOSZI-A18-1-1
HALA 1, BOX A-18, FIRMA HOSZI
TOPFOR-C19-4-4
HALA 4, BOX C-19, FIRMA TOPFOR
C04-HALA4
HALA 4, BOX C-19, FIRMA TOPFOR
B32-34-HALA5
HALA 4, BOX C-19, FIRMA TOPFOR

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Sprzedawcy Chińskiego Centrum Handlowego pamiętali także o męskiej części swoich Klientów i specjalnie dla nich przygotowali ciekawą ofertę galanterii męskiej. Proponują torby męskie, w tym torby sportowe, niewielkie torby podróżne, a także eleganckie i praktyczne aktówki. Zapraszamy do Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej na zakupy galanteryjne, gdzie szeroka oferta toreb, walizek i aktówek pozwala na zaopatrzenie się w dowolny wyrób tego rodzaju.

galanteria-i-dodatki

HALA 4, BOX C-04

HALA 5, BOX A-07

HALA 5, BOX A-19

HALA 5, BOX B-24

HALA 5, BOX A-21

HALA 5, BOX B-37

HALA 5, BOX A-36

HALA 6, BOX C-16

HALA 6, BOX D-44

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND

Call Now Button