Jeansy

Jeansy

Chińskie Centrum Handlowe w Wólce Kosowskiej to doskonałe miejsce, aby kupić modne i dobrej jakości jeansy. Serdecznie zapraszamy do sklepów, w których sprzedawcy oferują jeansy dostępne w wielu fasonach, kolorach oraz rozmiarach. Punkty handlowe zapewniają szeroki wybór różnorodnych modeli jeansów na każdą sylwetkę.

Jeansy w pełnej rozmiarówce i w wielu fasonach

W Centrum Handlowym GD Poland znajdziesz klasyczne jeansy proste, które są ponadczasowe i modne,a także must have ostatnich sezonów - jeansy rurki i jeansy slim. Oferta spodni jeansowych w Chińskim Centrum Handlowym obejmuje spodnie jeansowe damskie i męskie w wielu, także skrajnych rozmiarach. Jeansy, które są dostępne w stałej sprzedaży, cechują modne wykończenia, jak też wyjątkowo atrakcyjna cena. Zapraszamy na zakupy do naszego Centrum Handlowego GD Poland zlokalizowanego obok Warszawy.

HD-DT-B20-1-1
HALA 1, BOX B-21, FIRMA HD&DT
MODA-FUR-A25-1
HALA 1, BOX A-25, FIRMA MODA FUR
A06-HALA2
HALA 1, BOX B-21, FIRMA HD&DT
A15-17-HALA3
HALA 1, BOX B-21, FIRMA HD&DT
C04-HALA2
HALA 1, BOX B-21, FIRMA HD&DT
F16-HALA3
HALA 1, BOX B-21, FIRMA HD&DT

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Hurt Jeansów

Jeansy, które oferujemy w sprzedaży, cechuje wysoka jakość wykonania, doskonałe tkaniny, modne wykończenia, jak też wyjątkowo atrakcyjna cena. To wszystko sprawia, iż zakupy w Hurtowni Odzieży z Chin w Wólce Kosowskiej zawsze są udane! Wszystkich zainteresowanych propozycją obejmującą hurt spodni jeansowych, zapraszamy na zakupy do naszej hurtowni w Wólce.

jeansy

HALA 1, Box A-11A

HALA 1, BOX B-06

HALA 2, BOX A-06

HALA 2, BOX D-09

HALA 3, BOX A-22

HALA 3, BOX F-25

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND

Call Now Button