Chińskie Centrum Handlowe GD w Wólce Kosowskiej

Jesteśmy znaczącym się na rynku Centrum Handlu Hurtowego w Wólce Kosowskiej. Znajdujące się w naszym Centrum sklepy posiadają w swojej ofercie szeroką gamę produktów. Wszechstronność oraz atrakcyjna cena towarów są naszym wyróżnikiem spośród konkurencji.

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

centrum-handlowe-gd-poland

Chińskie Centrum Handlowe GD

Szczycimy się imponującą wielkością naszej powierzchni, która wynosi ponad 40 ha i sprawia, że zdecydowanie jesteśmy największym Chińskim Centrum Handlowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Dysponujemy sześcioma halami targowymi i czterema wielkopowierzchniowymi magazynami. W sumie aż tysiąc punktów handlowych. Całościowy koszt realizacji naszej inwestycji wyniósł aż 150 mln Euro! Nie spoczywamy na laurach i wciąż rozwijamy się dla naszych klientów, systematycznie wzbogacając ofertę Centrum. Zapraszamy wszystkich klientów do odwiedzenia Chińskiego Centrum Handlowego GD w Wólce Kosowskiej!

Wolne powierzchnie handlowe

Zachęcamy do wynajmu powierzchni handlowych w Chińskim Centrum Handlowym GD w Wólce Kosowskiej. Bliskość od Warszawy – zaledwie 25 kilometrów – sprawia, że jesteśmy atrakcyjnym miejscem zakupowym. Ponadto świetna organizacja miejsca i pracy, a także szeroka gama dostępnych produktów sprawiają, że jesteśmy interesującym miejscem dla każdego klienta – indywidualnego oraz biznesowego. Zakupy u nas to znaczna oszczędność czasu – bogata oferta handlowa w jednym miejscu daje możliwość efektywnych i szybkich zakupów w konkurencyjnych cenach. Zadzwoń lub napisz i umów się z nami na okazanie lokalu. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie oraz przedstawimy ofertę najmu lokalu na korzystnych finansowo warunkach.

powierzchnie-handlowe
akcesoria

Szeroka oferta handlowa

W Chińskim Centrum Handlowym GD oferujemy: ozdoby świąteczne, odzież dla osób dorosłych oraz dzieci, obuwie na każdą porę roku i okazję, a także okulary, czapki i szaliki. Wśród dostępnych u nas produktów znajdziesz także jeansy w wielu kolorach i fasonach, gustowną biżuterię, bieliznę i zabawki. Nasze sklepy proponują także zegarki, pościel i firany, kosmetyki oraz galanterię, torby i walizki. Kupisz tu także drobne AGD i elementy wyposażenia domu czy specjalistyczne, tanie elektronarzędzia. Dostępność wszystkiego w jednym miejscu i w niskich cenach sprawia, że nasze Centrum jest atrakcyjnym miejscem zakupowym Mazowsza. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty handlowej Chińskiego Centrum Handlowego GD w Wólce Kosowskiej.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 7:00-16:00
Sobota 8:00 -14:00
Niedziela – nieczynne

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND

Call Now Button