Centrum Handlowe w Wólce Kosowskiej

Jesteśmy znaczącym na rynku Chińskim Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej. Znajdujące się w naszym Centrum sklepy posiadają w swojej ofercie szeroką gamę produktów. Wysoka jakość oraz atrakcyjna cena towarów są naszym wyróżnikiem spośród konkurencji.

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

centrum-handlowe-gd-poland

Centrum Handlowe

Szczycimy się także imponującą wielkością naszej powierzchni, która wynosi ponad 40 ha i sprawia, że zdecydowanie jesteśmy największym Chińskim Centrum Handlowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Dysponujemy sześcioma halami targowymi i czterema wielkopowierzchniowymi magazynami. W sumie aż tysiąc punktów handlowych – świetnie wyposażonych i optymalnie zaopatrzonych. Jesteśmy podmiotem liczącym się na rynku – całościowy koszt realizacji tej imponującej inwestycji wyniósł aż 150 mln Euro! Nie spoczywamy na laurach i wciąż rozwijamy się dla naszych klientów, systematycznie wzbogacając ofertę Centrum. GD Poland International Sp. z o.o. jest rzetelną firmą. Potwierdzają to zdobyte przez nas wyróżnienia i certyfikaty, m.in. Certyfikat wiarygodności biznesowej 2017 oraz 2018. Zapraszamy wszystkich klientów do odwiedzenia Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej!

Wolne powierzchnie handlowe

Zachęcamy do wynajmu powierzchni handlowych w Centrum Handlowym GD Poland w Wólce Kosowskiej. Dzięki nam możecie stać się częścią doskonale zorganizowanego Chińskiego Centrum Handlowego obok Warszawy. Perfekcyjna organizacja miejsca i pracy, a także szeroka gama dostępnych produktów sprawiają, że zakupy u nas są czystą przyjemnością dla każdego klienta – indywidualnego oraz biznesowego. Zakupy u nas to także znaczna oszczędność czasu – tak bogata oferta towarów w jednym miejscu, daje możliwość efektywnych i atrakcyjnych zakupów w niskiej, konkurencyjnej cenie. Ponadto bliskość od Warszawy – zaledwie 25 kilometrów – sprawia, że jesteśmy niezwykle atrakcyjnym miejscem zakupowym. Wynajmujemy powierzchnie handlowe. Zadzwoń lub napisz i umów się z nami na okazanie lokalu. Z wielką przyjemnością odpowiemy na każde pytanie oraz przedstawimy ofertę najmu lokalu na korzystnych finansowo warunkach. Z nami rozwiniesz swój biznes!

powierzchnie-handlowe
akcesoria

Szeroka oferta handlowa

W Centrum Handlowym GD Poland oferujemy: wspaniałe ozdoby świąteczne, odzież dla osób dorosłych oraz dzieci, obuwie na każdą porę roku i okazję, a także okulary, czapki i szaliki. Wśród dostępnych u nas produktów znajdziesz także jeansy w wielu kolorach i fasonach, gustowną biżuterię, bieliznę i zabawki. Nasze sklepy proponują także zegarki, pościel i firany, kosmetyki oraz galanterię, torby i walizki. Kupisz tu także drobne agd i elementy wyposażenia domu czy specjalistyczne, tanie elektronarzędzia. Dostępność wszystkiego w jednym miejscu, w niskich cenach sprawia, że Chińskie Centrum Handlowe jest atrakcyjnym miejscem zakupowym Mazowsza. Oferowane produkty są najwyższej jakości, a rzetelni sprzedawcy gwarantują satysfakcję z dokonanych zakupów. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty handlowej Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 7:00-16:00
Sobota 8:00 -14:00
Niedziela – nieczynne

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND