Hurtownia odzieży dziecięcej

Odzież dziecięca

Zapraszamy rodziców z dziećmi do Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej. Punkty handlowe oferują dobrej jakości odzież dziecięcą. Szeroki asortyment dostępny w sklepach odzieżowych charakteryzuje się nie tylko dobrą jakością, ale również niską ceną. Zaopatrując się w Centrum Handlowym GD Poland zyskujesz dostęp do produktów w różnych rozmiarach, na wszelkie okazje, a przy tym zawsze w modnych fasonach i niskiej cenie.

Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby jego dziecko było ubrane modnie, schludnie i kolorowo. Nie od dziś wiadomo, że dzieci tak szybko wyrastają ze swoich ubrań, że ciągłe zaopatrywanie się w nowe ciuszki dla nich jest bardzo kosztowne. W Centrum Handlowym GD Poland w Wólce Kosowskiej gustowne ubranka dziecięce dostępne są w korzystnych cenach. Sklepy z odzież dziecięcą posiadają ubranka w pełnej rozmiarówce, dla pociech w każdym wieku.

LHAI-C31-3
HALA 3, BOX C-31, FIRMA LHAI
MINIMEGA-H19-21-3
HALA 3, BOX H-19, 21, FIRMA MINIMEGA
PROSPEROUS-FASHION-A14-1
HALA 1, BOX A-14, FIRMA PROSPEROUS FASHION
QI-XIANG-E25-27-3-1
HALA 3, BOX E-25, 27, FIRMA QI XIANG
C12-HALA2
HALA 3, BOX E-25, 27, FIRMA QI XIANG
H08-10-HALA3
HALA 3, BOX E-25, 27, FIRMA QI XIANG

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Szeroka gama modeli, pełna rozmiarówka

Asortyment sklepów odzieżowych obejmuje odzież dziecięcą zarówno dla noworodków, dzieci przedszkolnych, jak i dla młodzieży. Oferowana odzież dziecięca jest kolorowa, znajdziemy na niej aplikacje znanych bohaterów najpopularniejszych bajek i wesołe motywy przyjazne najmłodszym. W asortymencie firm prowadzących sprzedaż odzieży dziecięcej poza ubraniami idealnymi do codziennej zabawy, można znaleźć także gustowne stroje czy odzież wyjściową, odpowiednią na przykład do szkoły czy przedszkola. Oprócz tego, w punktach odzieży dziecięcej w Chińskim Centrum Handlowym, dostępne są stroje eleganckie i odświętne, niewielkich rozmiarów garnitury i urocze sukieneczki oraz spódniczki.

odziez-dziecieca
zakupy-chinskie-centrum

Bogaty wybór odzieży w hurcie

W Chińskim Centrum Handlowym znajdziesz największy wybór wysokiej jakości odzieży dla dzieci. Odzież ta jest odpowiednia dla małych użytkowników na każdą porę roku - od upalnego lata poczynając, a na mroźnej zimie kończąc. Oferta sklepów obejmuje sprzedaż bluzeczek, T-shirtów, czapek (zarówno zimowych, jak i na lato), strojów kąpielowych, a także bielizny dziecięcej, zawsze w korzystnych cenach. Zapraszamy do Centrum Handlowego GD Poland w Wólce Kosowskiej.

HALA 1, Box A-14

HALA 1, BOX B-008

HALA 2, BOX A-15

HALA 2, BOX C-23

HALA 3, BOX D-18

HALA 3, BOX H-08,10

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND

Call Now Button