Okulary, Czapki, Szaliki

Okulary, Czapki, Szaliki

Chińskie Centrum Handlowe w Wólce Kosowskiej, to doskonałe miejsce na zaopatrzenie się w wiele atrakcyjnych artykułów, które są dostępne w rozsądnych cenach. Sklepy oferujące szeroki asortyment okularów, czapek, a także szalików to propozycja, która z pewnością zainteresuje wielu Klientów. Zapraszamy na zakupy. Modne w tym sezonie okulary słoneczne - zarówno damskie, jak i męskie, a także apaszki i szaliki - to propozycje warte rozważenia. Chińskie Centrum Handlowe w Wólce Kosowskiej zaprasza do odwiedzin wszystkich Klientów zainteresowanych zakupami w niskich cenach!

Bogaty asortyment na każdą okazję w Centrum Handlowym GD Poland

Punkty handlowe oferują okulary słoneczne, damskie, męskie, nowoczesne i w klasycznym stylu. Bogactwo kolorów oprawek i fasonów jest naprawdę imponujące. W Chińskim Centrum Handlowym znajdziecie także apaszki i szaliki - dobra jakość to nie jedyny argument, przemawiający za tą propozycją. Apaszki kuszą bogactwem kolorów, różnorodnością tkanin a także ceną - odpowiednią na każdą kieszeń.

HOSZI-A18-1
HALA 1, BOX A-18, FIRMA HOSZI
LA-PACE-A12-1-1
HALA 1, BOX A-12, FIRMA LA PACE
T-A-AGA-B02-1-5
HALA 1, BOX A-12, FIRMA LA PACE
RUN-HUA-B27-29-6-1
HALA 6, BOX B-27, 29, FIRMA RUN-HUA
B15-16-HALA1
HALA 1, BOX A-12, FIRMA LA PACE
A14-16-18-HALA4
HALA 1, BOX A-12, FIRMA LA PACE

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Okrycia głowy na każdego

Klientom Centrum proponujemy także czapki na wszystkie pory roku, zarówno na zimę, jak też lżejsze czapki wiosenne, a także sportowe i na plażę. Oferowane nakrycia głowy odpowiadają najnowszym trendom modowym. Serdecznie zapraszamy do Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej.

czapki

HALA 1, Box A-12

HALA 1, BOX A-18

HALA 1, BOX B-16

HALA 2, BOX A-18

HALA 2, BOX D-20

HALA 5, BOX B-38

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND

Call Now Button