Hurtownia firan i pościeli

Pościel i firany

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty tekstyliów. Sklepy w Chińskim Centrum Handlowym to doskonałe miejsce, aby zaopatrzyć się w tanie artykuły tekstylne, które znajdziecie tu w wysokiej jakości. Sklepy z tekstyliami w Centrum Handlowym GD Poland Wólce Kosowskiej to miejsca, w których znajdują się szeroko pojęte artykuły tekstylne, nieodzowne w każdym domu. Gwarantujemy, że ich ceny są niezwykle konkurencyjne i dostępne dla każdego Klienta.

Firany - piękna ozdoba każdego domu

Punkty handlowe oferują firanki w wielu fasonach, kolorach oraz wykonane w różnym stylu. Sklepy wzbogacają swój asortyment o firany do kuchni, salonu czy sypialni, a także kolorowe firany do pokojów dziecięcych. W ofercie dostępne są gotowe firany gładkie, z ciekawymi wzorami, jak również modele kolorowe i nowoczesne, które doskonale sprawdzą się w modnie urządzonych wnętrzach. Do pomieszczeń utrzymanych w stylu klasycznym proponujemy firany, które podkreślą ich ponadczasowy styl.

DUC-NAM-B03-3
HALA 3, BOX B-01, 03, FIRMA DUC NAM
FANGBIN-B20-22-24-3
HALA 3, BOX B-20, 22, 24, FIRMA FANGBIN
GEOPIX-A19-2
HALA 2, BOX A-19, FIRMA GEOPIX
NINADO-A20-3
HALA 3, BOX A-20, D-33, FIRMA NINADO
C25-27-HALA3
HALA 3, BOX A-20, D-33, FIRMA NINADO
E02-04-HALA3
HALA 3, BOX A-20, D-33, FIRMA NINADO

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Pościele - w wielu kolorach i wzorach

W szerokiej ofercie handlowej znajdują się także pościele. Bielizna pościelowa dostępna jest w szerokim wyborze, w różnych rozmiarach i kolorach. W naszym Centrum można wybierać wśród różnych rozmiarów pościeli, a także dostosować jej kolor do swoich preferencji, zaś cena, którą proponują sprzedawcy jest konkurencyjna. W naszym Chińskim Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej można również nabyć tkaniny dekoracyjne, dostępne w szerokiej gamie kolorów, które będą odpowiednie do stworzenia niepowtarzalnych dekoracji okien w waszych domach. Oferowane tkaniny są odporne na działanie promieni słonecznych, nie tracą barwy pod wpływem światła, a także długo zachowują trwałość. Zapraszamy do Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej, gdzie kupić można wiele atrakcyjnych artykułów tekstylnych.

posciel-i-reczniki

HALA 1, BOX B-09A

HALA 2, BOX B-10

HALA 2, BOX D-22

HALA 3, BOX A-16

HALA 3, BOX B-03

HALA 3, BOX C-15

HALA 3, BOX H-01,03,05

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND

Call Now Button