БЕЛЬЁ

БЕЛЬЁ

Оптовый магазин одежды из Китая в Вулька Косовска ( Wólka Kosowska ) это место, где находятся тоже оптовые магазины дешёвого белья . Мы имеем широкий ассортимент дамского, мужского белья, а тоже белья для детей. Все предлагаемые и доступные товары в увлекательных - низких ценах.

ASEAN-C19-2
HALA 2, BOX C-19, FIRMA ASEAN
belbest-A20-20A-1
HALA 1, BOX A-20, 20A, FIRMA BELBEST
FASHION-SUPER-F21-3
HALA 3, BOX F-19, 21, FIRMA JINYU FASHION IMP-EXP TRADING
GIOIA-MODA-E06-3
HALA 3, BOX E-06, FIRMA GIOIA MODA
GUO-HONG-G29-31-3
HALA 3, BOX G-29, 31, FIRMA GUO HONG
J28-HALA3
HALA 3, BOX G-29, 31, FIRMA GUO HONG

УВИДЬ КАК ДОЕХАТЬ

Bielizna dla niego

Sprzedaż bielizny męskiej także pozwala na dokonanie wyboru spomiędzy licznych fasonów męskich slipów i bokserek, które dostępne są w wielu rozmiarach, kolorach oraz różniących się między sobą rodzajem tkaniny, z jakiej je wykonano. Jakość bielizny męskiej jest wysoka, a do zakupów zachęcają korzystne ceny.

Bielizna dla najmłodszych

Oferta bielizny dziecięcej w Centrum Handlowym GD Poland w Wólce Kosowskiej jest równie zróżnicowana. Można u nas znaleźć kolorowe i miękkie majteczki dla dzieci, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, dla których proponujemy także ciekawe fasony bokserek. Bielizna dziecięca wykonana jest z wysokiej jakości tkanin, które zapewniają dzieciom wygodę i komfort podczas użytkowania.

bielizna
zakupy-chinskie-centrum

Skarpetki, rajtuzy, piżamy, szlafroki

W Chińskim Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej sprzedaż obejmuje również wiele innych artykułów. W ofercie znajdują się skarpetki, rajtuzy oraz pończochy. Wszystkie produkty są w konkurencyjnych cenach oraz gwarantowanej, wysokiej jakości. W bogatej ofercie sklepów znajdują się również piżamy oraz szlafroki. Te artykuły cieszą oko atrakcyjnym designem, są starannie wykonane, a także modne. Proponujemy piżamy letnie, jak też ciepłe, miękkie piżamy, doskonałe na chłodniejsze pory roku. Sprzedawcy nie zapomnieli też o najmłodszych i dlatego piżamy w wersji dziecięcej, to nie mniej atrakcyjna propozycja. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej.

HALA 2, BOX C-19

HALA 1, BOX A-20, 20A

HALA 3, BOX F-19, 21

HALA 3, BOX E-06

HALA 3, BOX G-29, 31

HALA 2, BOX D-02

HALA 2, BOX A-22

HALA 1, BOX A-10, 10a

HALA 1, BOX B-02

HALA 3, BOX J-28

HALA 1, BOX B-14A

HALA 3, BOX F-05

HALA 3, BOX F-31

ПЛАН ТОРГОВОГО ЦЕНТРА ГД ПОЛЯНД

Call Now Button