Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Piątek : 7:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 14:00
Niedziela: Nieczynne

Lokalizacja

ul. Nadrzeczna 16,
05-552 Wólka Kosowska
Polska

Aktualnośći

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis.

ODZIEŻ

ODZIEŻ DZIECIĘCA

OBUWIE

BIŻUTERIA

BIELIZNA

ZABAWKI

POŚCIEL I FIRANY

KOSMETYKI

GALANTERIA, TORBY, WALIZKI

DROBNE AGD

ELEKTRO-NARZĘDZIA

WYPOSAŻENIE DLA DOMU

AKCESORIA ŚWIĄTECZNE

OKULARY, CZAPKI, SZALIKI

JEANSY

ZEGARKI

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

hurt-odziezy

Centrum Handlowe

Jesteśmy Chińskim Centrum Handlowym skupiającym hurtowników odzieży, akcesoriów, dodatków oraz sprzętu elektronicznego pochodzących z państw dalekiej Azji w tym z Chin i Wietnamu. Współpracujemy także z polskimi oraz ukraińskimi najemcami. Stawiamy na różnorodność oferowanych produktów, dlatego znajdziesz u nas towary z każdej kategorii, w atrakcyjnych dla każdego klienta cenach. Oferujemy możliwość zrobienia wygodnych zakupów w jednym miejscu. Znajdziesz tu akcesoria świąteczne odpowiednie stylem i charakterem do zbliżającego się święta, modną odzież dla dorosłych oraz dzieci, obuwie dostosowane do pory roku, a także okulary, wielobarwne czapki czy gustowne szaliki.

Wszechstronność i bogata oferta handlowa

Ponadto w naszym Centrum znajdziesz jeansy w wielu fasonach i kolorach, bieliznę dla pań i panów, biżuterie oraz zabawki dla najmłodszych. Proponujemy też kupno eleganckich i sportowych zegarków dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz kosmetyków. Nasi hurtownicy proponują również sprzedaż zabawek, pościeli i firanek, galanterii skórzanej, w tym toreb i walizek. W Centrum Handlowym GD Poland znajdziesz także drobne AGD i elementy wyposażenia domu oraz elektronarzędzia. Chińskie Centrum Handlowe wyróżnia się dostępnością wszechstronnych i dobrych jakościowo produktów. Dobra cena oraz możliwość wykonania zakupów w hurcie, są dodatkowymi atutami. Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Handlowego GD Poland w Wólce Kosowskiej, gdzie każdy – nawet najbardziej wymagający klient – znajdzie produkt odpowiadający jego oczekiwaniom. Na jednej powierzchni Chińskiego Centrum Handlowego pod Warszawą zrobisz zakupy w doskonałej cenie, a dodatkowo zaoszczędzisz swój czas.

hurtownia-odziezy
odziez damska 1

Wynajem powierzchni handlowej

Proponujemy również wynajem powierzchni handlowych. U nas każdy znajdzie lokal odpowiadający jego oczekiwaniom i potrzebom. Atrakcyjne ceny oraz świetna lokalizacja naszego Centrum, sprawiają, że jesteśmy atrakcyjnym punktem na handlowej mapie województwa mazowieckiego. Niewielka odległość od Warszawy sprawia, że sklepy w Wólce Kosowskiej są doskonałym miejscem zakupowym. Centrum Handlowe GD Poland w Wólce Kosowskiej to dla przedsiębiorców nowe możliwości rozwoju biznesu! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z nami, w celu umówienia osobistego spotkania w naszym biurze GD Poland w Wólce Kosowskiej. Z przyjemnością zaprezentujemy nasze Centrum, przedstawimy możliwości i korzyści, jakie daje handel w Chińskim Centrum Handlowym. W jednym miejscu znajdziesz szereg różnorodnych produktów, co sprawia, że zakupy są efektywne, a to plus dla klientów zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Oferujemy – naszym obecnym oraz potencjalnym klientom biznesowym – szereg korzyści wynikających z możliwości, jakie daje handel w dobrze zorganizowanym i skomercjalizowanym Centrum Handlowym. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty handlowej.

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND

Call Now Button