Hurtownia zabawek

Hurtownia zabawek dla dzieci

W Chińskim Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej można znaleźć zabawki dla dzieci w każdym wieku. Każde dziecko, a zapewne również dorosły będzie oczarowany, wkraczając w kolorowy świat oferowanych zabawek. Sprzedawcy gwarantują nie tylko konkurencyjne ceny, lecz jednocześnie bogactwo wyboru. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej.

Zabawki dla każdego dziecka

Lalki, które oferują sklepy w Chińskim Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej są odpowiednią zabawką dla małych i nieco większych dziewcząt. Szeroka oferta produktów pozwala na wybranie odpowiedniej zabawki dla dziewczynek - w każdym wieku oraz na dowolną okazję. Uwagę przyciągają również miękkie i puszyste pluszaki. Tutaj oferta obejmuje nie tylko pluszowe misie, lecz także inne mięciutkie przytulanki - pajacyki, pieski czy zabawne myszki. W ofercie sklepów znajdują się również zabawki typowo chłopięce. Kupno większej liczby samochodów w atrakcyjnych cenach pozwoli stworzyć prawdziwy park maszyn w pokoju każdego chłopca. Samochody są dostępne w szerokim wyborze, a ich jakość jest naprawdę wysoka. Klienci znajdą tu duże plastikowe samochody dla młodszych dzieci, doskonałe do zabawy w piaskownicy czy na podwórku, samochody na baterie czy niewielkie, metalowe autka. W naszym Centrum dostaniesz także figurki superbohaterów, które są lubiane i poszukiwane przez małych mężczyzn.

EM-C-A07-09-11-4
HALA 4, BOX A-07, 09, 11 , FIRMA EM&C
SMOK-PL-C37-6-1
HALA 6, BOX C-35, 37, FIRMA SMOK PL
B29_HALA4
HALA 4, BOX A-07, 09, 11 , FIRMA EM&C
B29-HALAA4
HALA 4, BOX A-07, 09, 11 , FIRMA EM&C
C01-03-05-HALA4
HALA 4, BOX A-07, 09, 11 , FIRMA EM&C
D15-17-HALA4
HALA 4, BOX A-07, 09, 11 , FIRMA EM&C

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Zabawki wspierające rozwój i stroje karnawałowe - u nas kupisz wszystko!

W dziale z zabawkami Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej można dostać także zabawki wspierające rozwój najmłodszych - puzzle, klocki, układanki, akcesoria dziecięce do zabaw ruchowych, takie jak piłki, wiaderka, łopatki czy foremki do zabawy w piaskownicy, przeznaczone dla najmłodszych. Sprzedawcy proponują także atrakcyjną gamę strojów karnawałowych dla najmłodszych - przebrania dla dzieci, odpowiednie na bale w przedszkolu i szkole. Artykuły te dostępne są w wielu fasonach i rozmiarach. Zapraszamy do skorzystania z oferty Chińskiego Centrum Handlowego, Sprzedawcy gwarantują konkurencyjne ceny i wysoką jakość całego dostępnego asortymentu.

zabawki-dla-dzieci

HALA 4, BOX B-15

HALA 5, BOX B-06

HALA 5, BOX C-09

HALA 6, BOX A-44

HALA 6, BOX C-33,35,37

PLAN CENTRUM HANDLOWEGO GD POLAND

Call Now Button